Tea Tree olej - CD Vet

Neohodnotené
 
 

100% čistý éterický olej z rastliny Melaleuca alternifolia. Používa sa ako antiparazitikum. Má dezinfekčný a antiseptický účinok.

€13,13
Značka CD Vet
Kategória Potreby pre zvieratá
Zvoľte variant
Kód tovaru CDV3251 Objem: 10 ml 3 - 7 dní €13,13
   
 

100% čistý éterický olej z rastliny Melaleuca alternifolia

cdVet Tea Tree olej (Teebaumöl) je 100% olej z austrálskej rastliny melaleuca alternifolia, známej ako Tea Tree – čajovník. Tento éterický olej má obsah cineolu (veľmi silná eukalyptová silica) menší než 4 %.

Kvalita – Tento olej je získavaný šetrnou metódou destilácie na vodnom kúpeli. Účinné látky sú uvoľňované šetrne tak, že je zaistené - oproti iným metódam, napr. priemyselné turbínové destilácie - že sa nevyskytnú teploty vyššie než 100 °C. Vďaka nízkym teplotám nevznikajú žiadne alergénne produkty spaľovania. Tým je zaistená lepšia znášanlivosť ako pre človeka, tak pre zvieratá.

- používa sa ako antiparazitikum, napr ako ochrana pred kliešťami, roztočmi, blchami

- má dezinfekčné a antiseptické účinky

- eliminuje tvorbu baktérií a plesní

- používa sa v antiparazitikách

Zloženie
Čistý olej (100 %) z rastliny melaleuca alternifolia, obsah cineolu nižší než 4 %.

Poznámka: ošetřovací přípravek cdVet Teebaumöl neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, umělé minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Proto nedráždí, nezatěžuje organismus, nezpůsobuje resistence a nemá žádné vedlejší účinky.

 

Důležitá upozornění:


Při spolknutí hrozí poškození plic. V takovém případě nevyvolávejte zvracení, vyhledejte lékaře a ukažte mu tento popis. Je možná senzibilizace (přecitlivělost, podráždění) při styku s kůží. 

 

Skladujte v chladu a temnu. Chraňte před dětmi. Vyhněte se kontaktu s očima.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.