Špeciálny čistič LIME - Sodasan

Kód: SOD1402
Náš tip
Neohodnotené
Značka: Sodasan
€6,19

Zvoľte variant

Intenzívne odstraňuje škvrny a dokonalé čistí povrchy.

Detailné informácie

Obsah: 250 ml
3 – 5 dní | SOD1402
€6,19

Podrobný popis

Intenzívne odstraňuje škvrny a dokonalé čistí povrchy.

Koncentrovaný silný prípravok.
Vysokoúčinný na ťažko odstrániteľné nečistoty.
Obsahuje čisto rastlinné aktívne zložky.
Neobsahuje syntetické farbivá a konzervačné látky.

Použitie:
Výkonný čistiaci prostriedok na odolné škvrny so širokým použitím v celej domácnosti i na veľké plochy. Pred použitím overte stálosť farieb čisteného povrchu. Používa sa na odstránenie nečistôt z textílii, čalúnení, kobercov a hladkých povrchov. Odstraňuje mastné škvrny, zvyšky lepidiel, žuvačky, škvrny od make-upu, fixiek, guľôčkového pera a živice. Nepoužívať na škvrny od krvi.

S ohľadom na životné prostredie:
Účinok tohoto čistiaceho prostriedku spočíva v prirodzenej sile citrusového oleja. Výroba tohoto prostriedku je CO2 neutrálna. SODASAN využíva výhradne elektrinu zo zdrojov Greenpeace s nulovým podielom jadrovej energie.

Certifikáty:
Výrobok je certifikovaný spoločnosťou ECOCERT podľa smerníc na umývacie prostriedky, ďalej podľa prísnych smerníc Ecogarantie a spoločnostou Vegan Society.
 

Zloženie:

30% pomarančový terpén,  draselné mydlo*, 5-15% alkohol, olej z citrónovej trávy, limetkový olej*, 5% non-ionic povrchovo aktívne látky, chlorofyl,voda.

INCI: Citrus sinensis extract, Potassium soap, Denatured alcohol, Aqua, Perfume, D-glucopyranose, Alkyl polyglucosides, Limonene, Citral, Geraniol, Linalool, Citronellol, CI 75815.

Hodnota pH: 9,0 – 9,5

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: