SILA OZAJSTNÉHO BOJOVNÍKA - SHU JING HUO XUE WAN -TCH Herbs

Neohodnotené
 
 
Tradičná čínska bylinná zmes.
Bežná cena €18,36
Ušetríte €2,20 (–12 %)
€16,16
Značka TCM Herbs
Kategória Artróza, artritída
Zvoľte variant
Kód tovaru TCH204 Objem: 100 tabliet / 30 g 3 - 7 dní €18,36 €16,16
   
 

SILA OZAJSTNÉHO BOJOVNÍKA - SHU JING HUO XUE WAN -TCH Herbs

Nariadenie Komisie EÚ č. 432/2012 (z dňa 16. mája 2012), ktoré platí od 14.12.2012 nám neumožňuje uvádzať účinky produktov na ľudský organizmus.

Ak sa chcete o bylinných zmesiach TCM Herbs dozvediet viac, využite komplexné informácie priamo na stránke výrobcu: www.patentnimedicina.cz 

http://www.patentnimedicina.cz/cz/bylinne-produkty

Pôsobenie:

  • Uvoľňuje a spriechodňuje dráhy
  • Upravuje obeh krvi

Odborná literatúra o TCM uvádza: Táto bylinná zmes sa používa v TCM pre stavy blokády krvi v akupunktúrnych dráhach (meridiánoch), ktoré sú spôsobené napadnutím vonkajšej veternej vlhkosti FENG SHI. Tieto problémy sa prejavujú ako výrazné, ostré bolesti vo svaloch a kĺboch, časté sú aj bolesti, ktoré vystreľujú do dolných končatín, mravenčenie, brnenie či necitlivosť v končatinách a bolesti tela. Väčšinou sa jedná o chronické potiaže. Rovnako charakteristické je aj to, že celkovo ide vždy o stavy nadbytku.

Rozbor bylín v zmesi: Bai shao, Dang gui, Chuan xiong, Shu di huang a Tao ren doplňujú a oživujú krv a tým aj odstraňujú jej nedostatočnosť a následnú blokádu krvi. Cang zhu a Fu ling posilňujú slezinu, vysušujú vlhkosť a odstraňujú vietor. Cang zhu spolu s Huai niu xi a Long dan cao odstraňujú horúcu vlhkosť, ktorá spôsobuje stagnáciu krvi. Wei ling san odstraňuje vietor a vlhkosť, spriechodňuje dráhy a zastavuje bolesť. Fang feng otvára povrchovú vrstvu, rozptyľuje vietor, vylučuje vlhkosť a zastavuje bolesť a kŕče. Qiang huo uvoľňuje povrchovú vrstvu, odstraňuje vietor, vlhkosť a zastavuje bolesť a súčasne i smeruje pôsobenie bylín do dolnej polovice tela. Bai zhi otvára povrch, odstraňuje chlad, zmenšuje opuchy, utišuje vietor a zastavuje bolesť. Chen pi reguluje energiu Qi, odstraňuje vlhkosť a spoločne s Sheng jiang a Gan cao posilňuje stredné ohnisko.

Dávkovanie: Dospelí 3 x denne 4 tablety (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity problémov dávku 2 – 3 x vyššiu). Vhodné kombinovať so Šaolínovým olejom (kód TCH700) alebo s Masťou siedmych bolestí (kód TCH400).

Obsah: 100 tabliet / 30 g (obsah bylín v tabletkách je v maximálnej možnej koncentrácii 1:5)

Výrobca: Medichin TCM Herbs

Čínske bylinné zmesi od výrobcu Medichin:

  • sú 100% prírodné produkty
  • neobsahujú žiadny lepok
  • byliny použité na výrobu sú dôsledne testované v akreditovaných laboratóriách EU Kneipp Forschung v Nemecku
  • byliny neobsahujú žiadne syntetické látky, antibiotiká, kortikoidy, kyselinu aristolochovú
  • sú testované na prítomnosť ťažkých kovov (ortuť, kadmium, olovo, arzén, meď), baktérií (E. coli, salmonela, ostatné baktérie), plesní a kvasiniek (aflatoxíny B1, celkové aflatoxíny), pesticídov
  • čínsky dodávateľ bylín je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice)
  • produkty sú schválené UVZ SR

Čo sú Bylinné zmesi WAN ?
Bylinné zmesi WAN sú tradičné čínske bylinné zmesi vo forme lisovaných guličiek. Guličky uľahčujú užívanie, sú chuťovo neutrálne a stabilné. Čínske bylinné zmesi TCM Herbs sú vyrobené podľa starých tisícročných receptúr. Výrobca striktne dbá na dodržiavanie receptúr uvádzaných v lekárskych knihách starých autorov.

Ako pôsobia čínske bylinné zmesi ?
Rešpektujú prepojenosť troch apektov ľudského organizmu - telesného, energetického a duševného. Majú vyvážený účinok na celý organizmus a pôsobia komplexne.

Prečo dôverovať tradičnej čínskej medicíne ?
Tradičná čínska medicína existuje už 4000 rokov. Jej zásady a pricípy sú overené tisícročnými skúsenosťami. Cieľom tradičnej čínskej medicíny je zachovanie zdravia u zdravých a vrátenie zdravia chorým. Tradičná čínska medicína nie je liečiteľstvo, ale vysoko sofistikovaná vedecká disciplína. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.