Rescue Night Gummies gumové cukríky s Bachovými kvapkami 60 ks

Kód: BKT9645
Značka: A. Nelson
€18,99

Zvoľte variant

RESCUE® Night zmes vo forme mäkkých gumových pastiliek pre pokojný spánok s príchuťou maliny s Bachovými esenciami.

Detailné informácie

Obsah: 60 ks
Na sklade | BKT9645
€18,99

Podrobný popis

Rescue Night Gummies gumové cukríky s Bachovými kvapkami 60 ks

Nové RESCUE® Gummies sa ľahko užívajú pred spaním, aby vám pomohli pripraviť sa na pokojný nočný spánok. Tieto chutné gumové cukríky s malinovou príchuťou sú vyrobené z našej prírodnej zmesi RESCUE® Bachove kvetové esencie a esencie z bieleho gaštanu (White chestnut), ktorá pomáha vypnúť myseľ od nežiadúcich, opakujúcich sa myšlienok, ktorých sa neviete zbaviť

RESCUE® Night zmes vo forme mäkkých gumových cukríkov pre pokojný spánok s príchuťou maliny.. Obsahuje obľúbenú RESCUE® Night zmes na spanie. Cukríky s Bachovými esenciami pre lepší spánok na upokojenie mysle a napätia v tele.

Každá mäkká gumová pastilka obsahuje 4 kvapky RESCUE® Night zmesi. Užívať jednu až dve gumové pastilky tesne pred zaspaním.

Balenie obsahuje: 60 mäkkých gumových pastiliek s príchuťou maliny.

Upokojujúce a lahodné vegánske gumové cukríky bez umelých farbív a konzervačných látok.

Dôkladne prežujte 1 cukrík ako súčasť rutiny pred spaním. Vhodné pre celú rodinu. Uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí.

Zloženie: Glukózový sirup, cukor, želírujúca látka (pektín), kyselina (kyselina citrónová), koncentráty z mrkvy a čerešní, prírodná malinová aróma s inými prírodnými arómami, stredne dlhé triglyceridy (z kokosového a repkového oleja), leštiaca látka (karnaubský vosk), kvet esencie (Aesculus hippocastanum, Helianthemum nummularium, Clematis vitalba, Impatiens glandulifera, Prunus cerasifera, Ornithogalum umbellatum (RESCUE Night®))

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: