Ostružina malinová - tinktúra z púčikov P31

Neohodnotené
 
 

Ženská bylinka

€7,20
Značka Naděje
Kategória Tinktúry z púčikov
Zvoľte variant
Kód tovaru NAD031 Objem: 50 ml 5 – 7 dní €7,20
   
 

Ostružina malinová - tinktúra z púčikov P31

Základná bylinka pre ženy.

Hlavné zameranie: hormonálna nerovnováha estrogénu, hormonálna sekrécia vaječníkov,

V zmesi P10 s čiernou ríbezľou sa odporúča pri: harmonizácia estrogénu, ovariálne cysty, poruchy menštruácie, pošvové zápaly

Odporúčame Vám jednu z najefektívnejších komplexných bylinkových kúr pri gynekologických zápaloch K04

Hlavnou príčinou týchto problémov býva väčšinou hormonálna nerovnováha estrogénu a progesterónu.

Ďalšie odporúčania:

1. Používanie špeciálnych vložiek z prírodných materiálov - biobavlny nebielenej chlórom (značka Natracare)

2. Pranie - neodporúčame prať v chemických prípravkoch. Účinné pranie Vám zabezpečia aj prírodné prostriedky. Naviac sú oveľa lacnejšie ako bežné pracie prášky. Odporúčame Vám celé spektrum prírodných prostriedkov na pranie. Stačí si len vybrať podľa toho ako periete.

 

Nariadenie Komisie EÚ č. 432/2012 (z dňa 16. mája 2012), ktoré platí od 14.12.2012 nám neumožňuje uvádzať účinky produktov na ľudský organizmus.

Viac informácií nájdete priamo na stránke výrobcu Naděje J. Podhorná

Prečo sú tinktúry z púčikov jedinečné ? 

Tinktúry z púčikov rastlín majú jedinečný účinok vďaka obsahu tých najcennejších látok, ktoré rastlina v sebe má. V čase kvitnutia rastlina sústreďuje svoju silu a energiu do pukov. Tam sa nachádzajú všetky dôležité vitamíny, minerály, enzýmy...Lúhovaním púčikov sa získava cenná tinktúra, ktorá obsahuje práve tieto účinné látky. Toto odvetvie alternatívnej medicíny sa nazýva gemmoterapia.

Informácie o dávkovaní tinktúr Naděje nájdete tu:

O firme Naděje...

Zakladateľkou českej firmy Naděje je pani Jarmila Podhorná, ktorá sama na základe svojich dlhoročných skúseností zostavila jednotlivé tinktúry. Úspechy pri liečení rodiny a známych ju postupne priviedli k myšlienke rozšíriť výrobu tinktúr tak, aby boli dostupné pre každého. V súčastnosti firma Naděje vyrába okolo sto rôznych liečivých tinktúr z púčikov a bylín, liečivých kúr, mastí, gemmoglukánov... Výrobky firmy Naděje sú jedinečné svojimi účinkami a látkami, ktoré obsahujú. Vďaka tomu sa tešia veľkej obľube a čo je najdôležitejšie - pomáhajú ľuďom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.