Opaľovací olej OF10 - Original ATOK

Kód: OATB1023E
Náš tip
Neohodnotené
Značka: Original ATOK
od €23,38 –21 %
Opaľovací olej OF10 - Original ATOK
od €23,38 –21 % od €18,44

Zvoľte variant

Chráni pred nežiaducimi vplyvmi UV-žiarenia a opaľovania, pôsobí repelentne.

Detailné informácie

Obsah: 100 ml
Predaj ukončený | OATB1023E
€23,38
€18,44
Obsah: 200 ml
Predaj ukončený | OATB1023GP
€46,40
€36,59

Podrobný popis

Účel použitia: k ochrane pokožky pred nežiaducimi vplyvmi UV-žiarenia.

Odporúčanie: vhodný aj pre deti od veku troch rokov.

Popis: vzhľadom k tomu, že je vyrobený z rastlinných olejov, rýchlo a úplne sa vstrebáva do pokožky, pričom nezanecháva pocit lepkavosti a nebráni prirodzenému dýchaniu pokožky ako bežné opaľovacie prípravky z minerálnych olejov. Pretože olej je nerozpustný vo vode, zabezpečuje pokožke aj oveľa dlhšiu ochranu. Nie sú preto potrebné časté aplikácie. Vďaka obsahu špecifických éterických olejov pôsobí opaľovací olej zároveň aj ako repelent.

Účinky: pokožku chráni pred nežiaducimi vplyvmi UV-žiarenia, pôsobí repelentne.

Typ pokožky: všetky.

Vôňa: jemná, bylinková.

Zloženie: rastlinné oleje - sezamový, sójový, mandľový a jojobový, olejový macerát ľubovníkový, éterické oleje - levanduľa, mrkvové semená a majoránka, ochranný faktor, beta-karotén, vitamíny A, E.

Spôsob použitia: pred opaľovaním nanesieme požadované množstvo opaľovacieho oleja na vlhkú pokožku a jemne vmasírujeme. Frekvencia aplikácií je individuálna, spravidla však ďaleko nižšia ako u bežných opaľovacích olejov, ktoré zostávajú na povrchu pokožky.

Original ATOK je česká značka prírodnej aromaterapeutickej kozmetiky. Pri výrobe sú použité špičkové suroviny najvyššej kvality, ktoré zaručujú vysokú účinnosť. Základom Original ATOk receptúr sú kvalitné rastlinné oleje a vzácne éterické oleje.

Produkty sa vyrábajú po obdržaní objednávky a preto sú zákazníkovi doručené úplne čerstvé priamo z laboratória. Nie sú znehodnotené skladovaním. Vysoká čerstvosť = maximálna účinnosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: