Olej na nechty Elastol - Original ATOK

Kód: OATB1087B
Náš tip
Neohodnotené
Značka: Original ATOK
od €7,74

Zvoľte variant

Zvyšuje elasticitu nechtového tkaniva a zlepšuje prekrvenie nechtového lôžka.

Detailné informácie

Obsah: 10 ml
do 7 dní | OATB1087B
€7,74
Obsah: 20 ml
do 7 dní | OATB1087C
€13,16

Podrobný popis

Odporúčanie: napomáha zdravému vzhľadu nechtov, zvyšuje ich pružnosť, pevnosť, pôsobí preventívne proti lámavosti a štiepivosti nechtov, ide o čistý prírodný preparát, ktorý napomáha k zvýšeniu elasticity nechtové tkaniva.

Účinky: zvyšuje elasticitu nechtového tkaniva a zlepšuje prekrvenie nechtového lôžka.

Aróma: jemná, citrusová.

Zloženie: rastlinné oleje - sójový a z pšeničných klíčkov, ľubovníkový olejový macerát, éterický olej citrónový, lecitín, vitamíny E.

Účel a spôsob použitia: určené na ošetrenie nechtov. Pravidelne, 2-4x denne (podľa poškodenia nechtov) vmasírujeme približne 1 kvapku oleja do nechtového lôžka a nechtovej platničky a necháme pôsobiť. Preparát po nanesení vytvorí na nechte ochranný film. Masážou nechta a nechtového lôžka sa zlepšuje jeho celkové prekrvenie, čím je zaistený zvýšený prísun výživných látok. Pravidelným používaním sa necht stáva kvalitnejším, pevnejším a zdravo sa leskne.

Original ATOK je česká značka prírodnej aromaterapeutickej kozmetiky. Pri výrobe sú použité špičkové suroviny najvyššej kvality, ktoré zaručujú vysokú účinnosť. Základom Original ATOk receptúr sú kvalitné rastlinné oleje a vzácne éterické oleje.

Produkty sa vyrábajú po obdržaní objednávky a preto sú zákazníkovi doručené úplne čerstvé priamo z laboratória. Nie sú znehodnotené skladovaním. Vysoká čerstvosť = maximálna účinnosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: