Modrá modrinka - Run Hua Jing tinktúra z čínskych bylín YaoMedica

Kód: YM083
Značka: YaoMedica
€11,76

Zvoľte variant

Tinktúra z čínskych byliniek podľa receptúry tradičnej čínskej medicíny. Bolestivé poranenia, pomliaždeniny, narazeniny. Zmes je určená na vonkajšie použitie. Rozbíja chladné krvné stázy.

Detailné informácie

Obsah: 50 ml
3 - 7 dní | YM083
€11,76

Podrobný popis

Tinktúra Modrá modrinka vychádza z receptu tradičnej čínskej medicíny Run Hua Jing. 

Tinktúra rozbíja Xue Han Yu (Chladné krvné stázy). Čínska medicína verí, že v tele prúdi energia Qi v dráhach, ktoré sa nazývajú meridiány. Z nejakého dôvodu sa občas začne blokovať. Trebárs vpádom Han (chladu). Neskôr sa začne blokovať aj krv a vzniká Xue Yu (krvné stázy). Táto stázy môže vzniknúť aj náhle spôsobené nejakým úrazom. Aby Qi a Xue mohli voľne prúdiť treba blokády rozbiť. Dobrou voľbou je akupunktúra alebo táto tradičná zmes.
Nepôsobí ako analgetikum, ale rieši príčinu problému.

ZMES JE URČENÁ NA VONKAJŠIE POUŽITIE

Hlavné zameranie: bolestivé poranenia, blokáda/stagnácia v mieste poranenia, ktorú treba rozhýbať a zahrievať, narazeniny, pomliaždeniny.

Účinky podľa čínskej medicíny: 
rozbíja Xue Han Yu (chladné krvný stázy)

Zloženie: 
voda, alkohol Xiang Jia Gen - 3,8g
Xiang Jia Gen - 3,8g
Tao Ren - slivka, semeno - Sem. persicae - 3,8g 
Cheng Liu - Chinese Tamarisk Twing - 3,8g
Zi Ran Tong - pyrit - Pyritum - 3,8g
Mo Yao - myrhovník pravý, glejoživica - Res. myrrhae - 3,8g
Ru Xiang - kadidlovník pravý, glejoživica - Res. olibanum (gummi olibanum) - 3,8g
San Ke Zhen - dráč wallichov, kôra - Rad. berberidis -  3,8g
Lu Lu Tong - ambrovník čínsky, plod - Fruc. liquidambaris - 3,8g
Zhang Nao - gáfor- Camphora - 3,8g

Ideálne zloženie, maximálna sila a účinnosť 
Základom alkoholových tinktúr YaoMedica sú čínske bylinky a huby. Na dosiahnutie maximálnej účinnosti používame len tú najkvalitnejšiu surovinu. Bylinky či huby najprv na špeciálnom stroji podrvíme na veľmi jemný prášok, ďalej ich macerujeme v 50% liehu až jeden mesiac. Macerát každý deň dynamizujeme a hotové tinktúry už nijako neriedime. Čo je veľmi dôležité. 

Mechanizmus uvoľňovania účinných látok pri macerácii v 50% alkohole je oveľa intenzívnejší v porovnaní s bylinnými odvarmi či horúcovodnými extraktmi. Pri užívaní tinktúr dochádza k uvoľňovaniu účinných látok už v ústnej dutine, čo prispieva k vyššej účinnosti. 

Jednotlivé receptúry YaoMedica tinktúr vychádzajú zo skúseností a overených postupov tradičnej čínskej medicíny, ktorá tu existuje už viac ako 4 000 rokov. Jej pohľad na človeka je celostný. Na telo sa pozerá ako na celok a zároveň ho chápe ako súčasť okolitého prostredia. Rovnováha a harmónia, to je cesta, ako sa vysporiadať s mnohými ťažkosťami, ktoré nám prináša súčasný životný štýl. A to nielen na úrovni fyzického tela, ale aj na úrovni psychickej.

Vonkajšie použitie: Nanášajte v tenkej vrstve na postihnuté miesto a vmasírujte do kože. Podľa potreby opakujte až trikrát denne

Obsah balenia:  50ml = 1100 kvapiek
 
 Upozornenie : Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Dodržujte zdravý životný štýl. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte mimo dosahu detí pri teplote do 25 °C. Neobsahuje žiadne aditíva. Prípadný zákal alebo zrazeniny nie sú na závadu. 

Produkty na týchto stránkach sú doplnkami stravy. Nejde o lieky a nie je možné ich za predpísané lieky zamieňať.
 
Zdravotné tvrdenia o tinktúrach nám zakazuje legislatíva EÚ. Viac informácií o hubách a bylinných zmesiach nájdete vo verejne dostupných zdrojoch a na internete.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: