Lubrikačný gél na báze vody - Yes

Kód: YES001
Náš tip
Neohodnotené
Značka: YES
od €9,13

Zvoľte variant

Lubrikačný gél na báze vody v bio kvalite. Spríjemňuje ženám problematické obdobia.

Detailné informácie

Objem: 150 ml
Predaj ukončený | YES002
€19,11
Objem: 50 ml
Predaj ukončený | YES001
€9,13
Objem: 100 ml
Predaj ukončený | YES003
€13,65

Podrobný popis

Lubrikačný gél na báze vody - Yes

Prvý lubrikačný gél v bio kvalite. Vďaka schopnosti zvlhčovat a zároveň lubrikovať, spríjemňuje sexuálný život žien v ich problematických obdobiach. Yes na báze vody má vysokú dlhotrvajúcu lubrikačnú schopnosť, je možné ho používat spoločne s kondómom.

 Yes nie je len lubrikačný gél. Pretože je vyrobený na báze gélu z biodynamicky vypestovaného Aloe vera zvlhčuje a ukľudňuje sliznicu pri vaginálnej suchosti. Jeho PH bolo špeciálne vyvinuté pro vyrovnanie vaginálneho PH.

 Na rozdiel od iných lubrikačných gélov neobsahuje minerálne oleje, glycoly, parabeny, syntetické parfemujúce látky, ale ani glycerin, ktorý môže vysušovať.

Yes poskytuje viac komfortu pri sexe každej žene. Oceníte ho predovšetkým pri probléme s vaginálnou suchosťou. Tento problém sa čas od času týka všetkých žien a môže mať rôzne príčiny. Spôsobuje ho napríklad hormonálna alebo onkologická liečba alebo menopauza.

Použitie: Yes je bez parfemácie a jeho používanie je úplne diskrétne. Môžete ho používat tak často ako je treba.

Ingrediencie INCI: Aqua (voda), Aloe barbadensis (gél z Aloe vera)*, Cyamopsis tetragonolobus (Guaranová guma*), Ceratonia siliqua (Karob*), Linum usitatissimum (Extrakt z ľanu)*, Phenoxyethanol (derivát alkoholu - jemný konzervant) , Potassium sorbate (šetrný potravinársky konzervant), Xanthan Gum, Citric acid (prírodná kyselina citrónová)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: