Ľubovník - tinktúra z bylín T40

Neohodnotené
 
 
Źalúdok a žalúdočná nervozita.
€5,87
Značka Naděje
Kategória Tinktúry z bylín
Zvoľte variant
Kód tovaru NAD110 Objem: 50 ml 5 - 7 dní €5,87
   
 

Ľubovník - tinktúra z bylín T40

Hlavné zameranie: Žalúdok a žalúdočná nervozita, nervové choroby, zápalové procesy v tele

Odborná literatúra uvádza použitie aj pri: mozgová príhoda, skleróza, afty, bolesti hlavy, bolerióza, bolesti chrbta, crohnova choroba, depresia, epilepsia, herpes, inkontinencia, žlčník, žalúdočné vredy, stres, nervozita

Bylinné tinktúry pani Jarmily Podhornej Naděje

Liečba pomocou výťažkov z bylín je mimoriadne šetrná a účinná, nepoškodzuje ľudský organizmus, nemá vedľajšie nežiadúce účinky a nezanecháva v tele žiadny "odpad". Je úspešná nielen pri liečení konkrétnych chorôb, ale je tiež vhodná ako preventívny prostriedok pre zdravého človeka. 

Informácie o dávkovaní tinktúr Naděje nájdete tu:

O firme Naděje...

Zakladateľkou českej firmy Naděje je pani Jarmila Podhorná, ktorá sama na základe svojich dlhoročných skúseností zostavila jednotlivé tinktúry. Úspechy pri liečení rodiny a známych ju postupne priviedli k myšlienke rozšíriť výrobu tinktúr tak, aby boli dostupné pre každého. V súčastnosti firma Naděje vyrába okolo sto rôznych liečivých tinktúr z púčikov a bylín, liečivých kúr, mastí, gemmoglukánov... Výrobky firmy Naděje sú jedinečné svojimi účinkami a látkami, ktoré obsahujú. Vďaka tomu sa tešia veľkej obľube a čo je najdôležitejšie - pomáhajú ľuďom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.