Fit BARF Ľanový krmný olej cdVet

Kód: CDV33316
Neohodnotené
Značka: CD Vet
od €13,81

Zvoľte variant

Rastlinný olej pre základné doplnenie výživy v oblasti esenciálnych mastných kyselín, ktorý je zároveň koncipovaný ako optimálny nosič energie. Dopĺňa každý druh výživy pre psov. Má vyvážený pomer nenasýtených mastných kyselín, zdroj energie a vitálnych látok.

Detailné informácie

Obsah: 100 ml
Momentálne nedostupné | CDV33316
€13,81
Obsah: 250 ml
Momentálne nedostupné | CDV3697
€16,57
Obsah: 500 ml
Momentálne nedostupné | CDV3698
€23,09
Obsah: 1000 ml
Momentálne nedostupné | CDV3699
€34,61

Podrobný popis

Veterinárny prípravok

Vyvážený pomer nenasýtených mastných kyselín, zdroj energie a vitálnych látok.

Mastné kyseliny – „cdVet Fit-BARF Ľanový olej“ (Futter-Öl) je rastlinný olej pre základné doplnenie výživy v oblasti esenciálnych mastných kyselín, ktorý je zároveň koncipovaný ako optimálny nosič energie. Dopĺňa každý druh výživy (hotová, surová, varená). Ideálny je však predovšetkým ako pravidelný doplnok ku surovej strave (BARF), kde zjednodušuje zaopatrovanie rôznych druhov olejov.

Esenciálne živiny – Tento širokospektrálny olej je zložený z veľmi kvalitných za studena lisovaných rastlinných olejov. Základ tvorí za studena lisovaný ľanový olej v potravinárskej kvalite. Ďalej obsiahnuté funkčné (terapeutické) oleje (pupalkový, zo pšeničných klíčkov, z tekvicových semiačok a olej arganový) zaisťujú rozšírené zaopatrenie organizmu mnohými vitálnymi látkami.

Za studena lisované – Oleje sú lisované šetrne podľa DAB – Deutsches Artznei Buch (Nemecká lekárska kniha) čo garantuje zachovanie hodnôt obsiahnutých prírodných látok a vylučuje prítomnosť karcinogénov.

Zloženie
Ľanový olej, pupalkový olej, olej zo pšeničných klíčkov, olej z tekvicových semienok, arganový olej.

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Doplňkové krmivo „cdVet Fit-BARF Lněný olej“ neobsahuje žádné syntetické látky >> přidány nejsou umělé vitamíny, anorganické minerály, laciná plniva, chemické konzervanty ani jiná éčka. Složeno je pouze z přírodních organických komponentů >> proto je dobře přijímáno a nezatěžuje orgány látkové výměny.

Analytické složky a obsahy
Hrubý protein < 0,3 %, hrubý tuk 99,6 %, hrubá vláknina < 0,5 %, hrubý popel < 0,4 %.

Dávkování na jeden den 
malí psi ½ čajové lžičky
střední psi 1 čajová lžička
velcí psi 1 a ½ čajové lžičky
 

Skladování a spotřeba
Po otevření olej spotřebujeme do šesti týdnů a současně olej po otevření uchováváme v chladnu a v temnu (nejlépe v chladničce).

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: