Kúra K08 - hormonálna rovnováha u mužov - Naděje

Neohodnotené
 
 

Podpora funkcií mužských orgánov

€31,21
Značka Naděje
Kategória Kúry z tinktúr
Zvoľte variant
Kód tovaru NAD147 Objem: 225 ml 5 - 7 dní €31,21
   
 

Kúra K08 - hormonálna rovnováha u mužov  - Naděje

Hlavné zameranie: podpora funkcií mužských orgánov, sterilita, hormonálna nerovnováha u mužov, pohyblivosť a zrelosť spermií,

Zloženie kúry: maralí koren , dangšen , kotvičník,  brezové  jahňady,  dub.

Postup užívania kúry:

Súčasne budete užívať Leuzeu, dangšen, kotvičník a brezové jahňady, po využití fľaštičky brezových jahniad vezmete dub a všetko doužívať.

 

Nariadenie Komisie EÚ č. 432/2012 (z dňa 16. mája 2012), ktoré platí od 14.12.2012 nám neumožňuje uvádzať účinky produktov na ľudský organizmus.

Informácie o dávkovaní tinktúr Naděje nájdete tu:

O firme Naděje...

Zakladateľkou českej firmy Naděje je pani Jarmila Podhorná, ktorá sama na základe svojich dlhoročných skúseností zostavila jednotlivé tinktúry. Úspechy pri liečení rodiny a známych ju postupne priviedli k myšlienke rozšíriť výrobu tinktúr tak, aby boli dostupné pre každého. V súčastnosti firma Naděje vyrába okolo sto rôznych liečivých tinktúr z púčikov a bylín, liečivých kúr, mastí, gemmoglukánov... Výrobky firmy Naděje sú jedinečné svojimi účinkami a látkami, ktoré obsahujú. Vďaka tomu sa tešia veľkej obľube a čo je najdôležitejšie - pomáhajú ľuďom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.