Ježibaba guľatohľavá - tinktúra z púčikov P52

Neohodnotené
 
 
Nervový systém
€7,19
Značka Naděje
Kategória Tinktúry z púčikov
Zvoľte variant
Kód tovaru NAD052 Objem: 50 ml 5 – 7 dní €7,19
   
 

Ježibaba guľatohľavá - tinktúra z púčikov P52

 

Hlavné zameranie: poškodenie nervového systému, svalové atrofie, periférne obrny, zápal nervov, porucha vedenia vzruchu nervovými vláknami (po úrazoch)

 

Odborná literatúra uvádza použitie aj pri: obnova činnosti nervových vlákien a mozgových centier, obrna, úrazy, zápaly miechy, stimulácia srdečného svalu, zníženie krvného tlaku

 

Ježibaba guľatohlavá je výnimočná bylinka.

 

Nariadenie Komisie EÚ č. 432/2012 (z dňa 16. mája 2012), ktoré platí od 14.12.2012 nám neumožňuje uvádzať účinky produktov na ľudský organizmus.

Prečo sú tinktúry z púčikov jedinečné ? 

Tinktúry z púčikov rastlín majú jedinečný účinok vďaka obsahu tých neacennejších látok, ktoré rastlina v sebe má. V čase kvitnutia rastlina sústreďuje svoju silu a energiu do pukov. Tam sa nachádzajú všetky dôležité vitamíny, minerály, enzýmy...Lúhovaním púčikov sa získava cenná tinktúra, ktorá obsahuje práve tieto účinné látky. Toto odvetvie alternatívnej medicíny sa nazýva gemmoterapia.

Informácie o dávkovaní tinktúr Naděje nájdete tu:

O firme Naděje...

Zakladateľkou českej firmy Naděje je pani Jarmila Podhorná, ktorá sama na základe svojich dlhoročných skúseností zostavila jednotlivé tinktúry. Úspechy pri liečení rodiny a známych ju postupne priviedli k myšlienke rozšíriť výrobu tinktúr tak, aby boli dostupné pre každého. V súčastnosti firma Naděje vyrába okolo sto rôznych liečivých tinktúr z púčikov a bylín, liečivých kúr, mastí, gemmoglukánov... Výrobky firmy Naděje sú jedinečné svojimi účinkami a látkami, ktoré obsahujú. Vďaka tomu sa tešia veľkej obľube a čo je najdôležitejšie - pomáhajú ľuďom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.