Intenzívne olejové sérum na riasy - Original ATOK

Kód: OATB1203K
Neohodnotené
Značka: Original ATOK
€8,80

Zvoľte variant

Čisto prírodné sérum na rast mihálnic. S najlepšími olejmi na rast mihálnic a obočia - argánovým a ricínovým olejom.

Detailné informácie

Obsah: 7,5 ml
do 7 dní | OATB1203K
€8,80

Podrobný popis

Intenzívne olejové sérum na riasy - Original ATOK

Spevňuje a vyživuje riasy, podporuje ich rast, eliminuje vypadávanie, zlepšuje ich celkovú kvalitu, prispieva k posilneniu vlasových folikul

Aktívne látky: rastlinné oleje: ricínový, arganový a kokosový, vitamín E

Vysoko účinný komplex synergicky zostavených rastlinných olejov riasam dodáva extra výživu a posilnenie, podporuje ich prirodzený rast, odolnosť, pevnosť a hustotu. Posilňuje oslabené vlasové folikuly, riasy vyživuje a celkovo zlepšuje ich kvalitu. Je veľmi bohatý na esenciálne mastné kyseliny, živiny a bielkoviny. Čistý rastlinný olej kokosový dodáva riasam výživu a brilantný lesk.

Rastlinné oleje ricínový a arganový stimulujú rast rias a v kombinácii s vitamínom E podporujú krvný obeh v okolí rias a riasového korienku. Tým dochádza k urýchleniu rastového cyklu a eliminácii predčasného vypadávania rias.

Prítomná kyselina ricinolejová chráni vlasové korienky a robí riasy pevnejšie a kvalitnejšie. Po aplikácii séra sú riasy posilnené, odolné, maximálne vyživené a tiež výraz očí je rozjasnený a iskrivý.

Pravidelné používanie séra podporuje prirodzený rast rias, ich regeneráciu, zdravie a pevnosť. Sérum má úplne prírodné zloženie je určené na dlhodobé používanie, bez vedľajších účinkov.

Použitie:
Sérum používajte minimálne 1× denne na odlíčené riasy. Prostredníctvom aplikátora ich nanášajte po celej dĺžke rias, od korienkov až ku končekom. Aplikácia je veľmi rýchla, jednoduchá a vhodná na každodenné domáce použitie.

Tip:
Rovnakým spôsobom je možné sérum používať aj na starostlivosť o obočie
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: