HOSTINA PIATICH CHUTÍ - SHEN LING BAO HE WAN -TCM Herbs

Neohodnotené
 
 
Tradičná čínska bylinná zmes.
Bežná cena €18,36
Ušetríte €2,20 (–12 %)
€16,16
Značka TCM Herbs
Kategória Podpora zdravia
Zvoľte variant
Kód tovaru TCH105 Objem: 100 tabliet / 30 g 3 - 7 dní €18,36 €16,16
   
 

HOSTINA PIATICH CHUTÍ - SHEN LING BAO HE WAN -TCM Herbs

Nariadenie Komisie EÚ č. 432/2012 (z dňa 16. mája 2012), ktoré platí od 14.12.2012 nám neumožňuje uvádzať účinky produktov na ľudský organizmus.

Ak sa chcete o bylinných zmesiach TCM Herbs dozvediet viac, využite komplexné informácie priamo na stránke výrobcu: www.patentnimedicina.cz

http://www.patentnimedicina.cz/cz/bylinne-produkty

Pôsobenie:

  • Vylučuje vlhkosť SHI zo stredného ohniska a tepla RE
  • Rozpúšťa hlien TAN
  • Posilňuje slezinu a žalúdok

Odborná literatúra o TCM uvádza: Táto bylinná zmes je užívaná veľmi často, pretože odstraňuje stagnáciu potravy zo žalúdku, ktorá následne spôsobuje vetry, pocit plnosti v bruchu a zlé trávenie ako je grganie, pálenie záhy nevoľnosť, mäkká stolica a pod. Obzvlášť badateľné sú tieto ťažkosti u starších ľudí (tráviaci systém je už "unavený") či naopak u detí (tráviaci systém ešte nie je rozvinutý). Avšak zdá sa, že v dnešnej dobe by potreboval tuto receptúru takmer každý...Alebo poznáte snáď vo svojom okolí niekoho, kto dodržuje všetky zásady správnej výživy, stravuje sa striedmo, pravidelne a v kľude ?! Rovnako aj byliny, obsiahnuté v zmesi odvádza tzv. vlhké teplo (vzniká vďaka dlhodobej stagnácii potravy) zo stredného ohniska, posilňuje slezinu a žalúdok a harmonizuje trávenie. Odblokúva aj stagnáciu Qi v žalúdku a rozprúďuje energiu v oblasti stredného ohniska.

Rozbor bylín v zmesi: Chen pi rozprúďuje energiu Qi a stagnáciu potravy, Cang zhu, Bai zhu, Yi yi ren a Fu ling posilňujú slezinu a vysušujú vlhkost, Lian zi posilňuje slezinu a zastavuje hnačky, Jie geng odblokováva pľúcnu Qi, Huang bai vylučuje teplo a vlhko zo spodného ohniska, Wu zhu yu znižuje vzbúrenú energiu Qi a zahrieva stredné ohniská, uvoľňuje zablokovanú pečen a tlmí bolesť, Huo xiang uvoľňuje vlhkosť, harmonizuje stredné ohniská, Hou po uvoľňuje stagnaci, premieňa vlhkosť a podporuje pohyb energie Qi, zahrieva a premieňa hlien TAN a znižuje vzbúrenú energiu Qi dole, Dang shen posilňuje Qi a stredné ohniská, Gan cao harmonizuje účinok bylín v zmesi.

Dávkovanie: 3 x denne 4 tabletky, deti od 3 rokov 3 x denne 2 tabletky (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity ťažkostí dávku 2 - 3x vyššiu). Zlepšenie je možné pozorovať po 2. týždni.

Obsah: 100 tabliet / 30 g (obsah bylín v tabletkách je v maximálnej možnej koncentrácii 1:5)

Výrobca: Medichin TCM Herbs

Čínske bylinné zmesi od výrobcu Medichin:

  • sú 100% prírodné produkty
  • neobsahujú žiadny lepok
  • byliny použité na výrobu sú dôsledne testované v akreditovaných laboratóriách EU Kneipp Forschung v Nemecku
  • byliny neobsahujú žiadne syntetické látky, antibiotiká, kortikoidy, kyselinu aristolochovú
  • sú testované na prítomnosť ťažkých kovov (ortuť, kadmium, olovo, arzén, meď), baktérií (E. coli, salmonela, ostatné baktérie), plesní a kvasiniek (aflatoxíny B1, celkové aflatoxíny), pesticídov
  • čínsky dodávateľ bylín je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice)
  • produkty sú schválené UVZ SR

Čo sú Bylinné zmesi WAN ?
Bylinné zmesi WAN sú tradičné čínske bylinné zmesi vo forme lisovaných guličiek. Guličky uľahčujú užívanie, sú chuťovo neutrálne a stabilné. Čínske bylinné zmesi TCM Herbs sú vyrobené podľa starých tisícročných receptúr. Výrobca striktne dbá na dodržiavanie receptúr uvádzaných v lekárskych knihách starých autorov.

Ako pôsobia čínske bylinné zmesi ?
Rešpektujú prepojenosť troch apektov ľudského organizmu - telesného, energetického a duševného. Majú vyvážený účinok na celý organizmus a pôsobia komplexne.

Prečo dôverovať tradičnej čínskej medicíne ?
Tradičná čínska medicína existuje už 4000 rokov. Jej zásady a pricípy sú overené tisícročnými skúsenosťami. Cieľom tradičnej čínskej medicíny je zachovanie zdravia u zdravých a vrátenie zdravia chorým. Tradičná čínska medicína nie je liečiteľstvo, ale vysoko sofistikovaná vedecká disciplína. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.