Fit BARF Zelenina TCVM cdVet

Kód: CDV91361
Neohodnotené
Značka: CD Vet
od €21,45

Zvoľte variant

Zeleninová príloha k mäsu bez obilnín, pre pestrý a vyvážený jedálniček podľa receptúry TCVM - Tradičnej čínskej veterinárnej medicíny.

Detailné informácie

Obsah: 700 g
Momentálne nedostupné | CDV91362
€34,19
Obsah: 2500 g
Momentálne nedostupné | CDV91363
€112,64
Obsah: 360 g
Momentálne nedostupné | CDV91361
€21,45

Podrobný popis

Veterinárny prípravok

Zeleninová príloha k mäsu bez obilnín, pre pestrý a vyvážený jedálniček podľa receptúry TCVM (tradičná čínska veterinárna medicína).

Vyvážená strava. CdVet Fit-BARF Zelenina  je prírodné doplnkové krmivo pre psy a mačky určené hlavne pre doplnenie krmnej dávky pri BARFe. Receptúra vyvinutá podľa Tradičnej Čínskej Veterinárnej Medicíny obsahuje vybrané prísady k zaisteniu vyváženej stravy. Je vhodnou alternatívou bez obilnín.

Potraviny podľa TCVM – Na rozdiel od západného spôsobu myslenia sú v tradičnej čínskej veterinárnej medicíne potraviny posudzované nielen podľa vitálnych látok alebo ich pôvodu, ale taktiež podľa ich tepelného pôsobenia a piatich elementov: dreva, ohňa, zeme, kovu a vody.

Energetické pôsobenie – Potraviny, rovnako ako bylinky, sú priraďované podľa svojho energetického pôsobenia, tepelného správania, farby, chuti a vône k určitému funkčnému okruhu. Komponenty tejto zmesy sú vybrané tak, aby bolo ich pôsobenie skôr neutrálne - ani chladivé ani horúce.

Zloženie
Paštrnák, brokolica, topinambur, zeler, tekvica, ľanové semienko, červená repa, mrkva, kôra z brestu.

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Doplňkové krmivo „cdVet Fit-BARF Zelenina TCVM“ neobsahuje žádné syntetické látky >> přidány nejsou umělé vitamíny, anorganické minerály, laciná plniva, chemické konzervanty ani jiná éčka. Složeno je pouze z přírodních organických komponentů >> proto je dobře přijímáno a nezatěžuje orgány látkové výměny.

Analytické složky a obsahy
Hrubý protein 9,5 %, hrubý tuk 4,4 %, hrubá vláknina 9,7 %, hrubý popel 6,4 %, fosfor 0,32 %, vápník 0,54 %, sodík 0,08 %, hořčík 0,18 %.

Dávkování na jeden den – Běžné množství zeleniny nahraďte:
malí psi: 1 odměrka
střední psi: 2 odměrky
velcí psi: 3 odměrky
Jedna zarovnaná odměrka (nebo jedna čajová lžička) odpovídá hmotnosti cca 4,5 g.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: