FANG FENG TONG SHENG WAN - ČISTÝ TOK RIEKY

Kód: TCM013
Značka: Lanzhou
€9,39

Zvoľte variant

Čínska bylinná zmes: kožné zápaly s hnisaním. Pocity horka po ofúknutí.

Detailné informácie

Objem: 200 guľôčok/ 33g
Na sklade | TCM013
€9,39

Podrobný popis

Hlavné zameranie: akné a iné kožné zápaly - horúčky pri zápaloch rôzneho pôvodu

Literatúra o TCM uvádza: Zmes obsahujúca protizápalovo pôsobiace byliny, ako i byliny na úpravu metabolizmu a zažívania. Spoločným menovateľom je prečistenie organizmu a povzbudenie imunity. Stav, pre ktorý je zmes určená sa prirovnáva k fúknutiu do tlejúcich uhlíkov. V organizme je skrytá horúčosť (z nevhodnej stravy, emócií, nedoliečených infekcií), ktorá sa nejakým spúšťacím faktorom dostane na povrch. Preto táto zmes môže byť prospešná pri kožných ochoreniach vyvolaných preniknutím „horúceho vetra“ do vrstvy podkožia. Typickými príznakmi býva kožný zápal spojený so svrbením alebo pálením kože spolu sa začervenaním postihnutých oblastí.

Zmes môže byť náomocná pri zápalových procesoch, prejavujúcich sa horúčkou, zimnicou, hnisaním na koži či slizniciach dýchacích ciest, vyprahnutosťou (vysušenosťou) organizmu so zápchou. Najmä kožné zápaly sú najčastejším dôvodom jej podávania. Môže pomôcť rovnako pri zápalových komplikáciách ekzémov, vyvolaných baktériami či vírusmi. Pri silnom pálení kože možno kombinovať so zmesou TIEŇ BROKÁTOVÉHO ZÁVOJA (012).

Dávkovanie: 3x denne 8 guľôčok v prípade mierneho priebehu. Pri akútnych stavoch možno podať až 20 – 30 guľôčok, 2 – 3x za sebou po dvoch hodinách. Potom pokračujeme dávkovaním 3 – 4 x denne 8 –16 guľôčok podľa intenzity ťažkostí. V prípade kombinácie s vyššie uvedenými zmesami sa tieto pridávajú k pôvodnej zmesi v polovičnej dávke.

Výrobca: Lanzhou Taibao Pharmaceutical Factory. Výrobca je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice), oprávňujúceho export do európskych krajín, Austrálie, Japonska.

Bylinné zmesy sú testované na mikrobiologickú nezávadnosť, prítomnosť ťažkých kovov. Vykonáva sa chemická analýza obsahu.

Zdravotné tvrdenie pri tomto produkte nám zakazuje legislatíva EÚ.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: