Eukalyptus citriodora éterický olej - Saloos

Neohodnotené
 
Akcia Zväčšiť
 
Je účinný pri chrípke.
Bežná cena Viac informácií v tabuľke variantov
Ušetríte €1,22 (–10 %)
od €2,62
Značka Saloos
Kategória Éterické oleje
Zvoľte variant
Kód tovaru SAE044L Objem: 50 ml 3 - 7 dní €12,17 €10,95
   
Kód tovaru SAE044 Objem: 10 ml Na sklade €2,91 €2,62
   
Kód tovaru SAE044M Objem: 20 ml 3 - 7 dní €5,37 €4,83
   
 

Eukalyptus citriodora éterický olej - Saloos   Je to druh eukalyptu. Je účinný pri chrípke a dýchacích problémoch. Dezinfikuje. Krajina pôvodu: Čína 100% prírodné éterické oleje Saloos   Používanie éterických olejov je rovnako staré ako ľudia a ich bolesti. Vôňa rastlinných silíc priaznivo pôsobí na náš nervový systém a emócie, podporuje imunitný systém a spúšťa ozdravný proces celého organizmu. Pretože éterické oleje pôsobia komplexne a hlboko, je nutné dbať na ich kvalitu a užívať skutočne 100% prírodné produkty. Jedine tak môžete dosiahnuť žiadaných výsledkov.  

Možnosti použitia éterických olejov   Vôňe esenciálnych olejov vás môže sprevádzať celým dňom.

V kancelárii, kde pohlcuje pachy a osviežuje, pri štúdiu, pri kúpeli, masáži, odpočinku aj počas spánku.  

Inhalácie

Najjednoduchšie použitie esenciálnych olejov je v aromalampách. Do vody nakvapkajte 3 - 8 kvapiek esenciálneho oleja. Plameň sviečky ohrieva misku, z ktorej sa ako prvej odparia prchavé vonné silice. Tiež stačí nádobu s olejom položiť na kúrenie alebo nakvapkať éterický olej na papierovú vreckovku a použiť napríklad pri dlhej jazde autom.  

Kúpele

3-10 kvapiek éterického oleja rozmiešajte v 1 dl mlieka, troške rastlinného oleja alebo lyžičke medu. Éterický olej sa tak rozpustí a dostane sa do celého kúpeľa. Vždy je lepšie začať s nižšou koncentráciou.  

Masáže

Niekoľko kvapiek éterického oleja pridajte do nosného čistého rastlinného oleja. Éterický olej sa v rastlinnom oleji rozpustí. Túto zmes môžete použiť na masáž alebo potieranie postihnutých miest na pokožke.   Potieranie pokožky Éterický olej rozpustite v tukovom základe (rastlinný olej, med, mlieko) a použite na potieraie pokožky.  

Obklady

Do teplej vody pridajte niekoľko kvapiek éterického oleja, premiešajte a použite na obklad. Pri používaní silíc sú riziká minimálne. Všeobecne platí, že by sme sa mali vyvarovať vysokých koncentrácií a vždy sa podrobne zoznámiť s účinkami jednotlivých silíc. Niektoré éterické oleje nie sú vhodné pre tehotné ženy a deti.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.