Éterický olej Slamienka Demeter - Primavera

Kód: PMV275
Náš tip
Neohodnotené
Značka: Primavera
€19,59

Zvoľte variant

Bylinná, sladkastá, teplá vôňa. Stimuluje, uzemňuje.

Detailné informácie

Objem: 1 ml
do 7 dní | PMV275
€19,59

Podrobný popis

Bylinná, sladkastá, teplá vôňa. Pôsobí stimulujúco, zemní.
Slamienka rastie v celom Stredomorí dorastá až do 60 cm výšky. Kvitne na žlto a darí sa jej v suchých, kamenistých pôdach. V prírodnom liečitelstve sa používa pri kožných problémoch, problémoch svalov a pri nachladnutí, v parfumérii sa používa ako fixátor. 

100% prírodné éterické oleje Primavera tvoria najširšiu kolekciu certifikovaných esenciálnych olejov, získaných šetrným spôsobom z biodynamicky vypestovaných rastlín. Éterické oleje majú pozitívny vplyv na psychiku, aktivujú zmysly posilňujú telo. Maju široké uplatnenie v domácej aromaterapii, v starostlivosti o telo a pokožku.

Použitie: Éterické oleje môžete využiť mnohými spôsobmi. Možno ich použiť ako prísadu do masážnych olejov, kúpeľov, vonných zmesí aj do arómalampy.

POZOR: Éterické oleje sú síce prírodné, ale sú to vysoko koncentrované prchavé, horľavé látky, preto je potrebné ich vždy zriediť v správnom pomere. Neriedené oleje nikdy nepoužívajte priamo na pokožku - výnimkou je Levanduľa a Tea Tree, ktoré je možné používať priamo. Chráňte oči! Nepatrí do rúk DEŤOM.

Ingredients INCI: Helichrysum Italicum Flower Oil,Limonene**, Linalool**

** prirodzená súčasť silice

Miesto zberu: Francúzsko / Bosna - Bio

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: