Éterický olej Šalvia muškátová - Original ATOK

Kód: OATA6067B
Neohodnotené
Značka: Original ATOK
€19,18 –14 %
Éterický olej Šalvia muškátová - Original ATOK
€19,18 –14 % €16,52
6 - 10 dní
Variant
Pomáha pri dýchacích problémoch, pôsobí protizápalovo, proti plesniam, sedatívne, znižuje krvný tlak, uvoľňuje hladké svalstvo a uvoľňuje psychické napätie.

Detailné informácie

Podrobný popis

INCI: Salvia sclarea oil

Krajina pôvodu: Francúzsko

Vlastnosti: pomáha pri dýchacích a klimakterických problémoch, pôsobí protizápalovo, proti plesniam, sedatívne, afrodiziakálne, znižuje krvný tlak, uvoľňuje hladké svalstvo, uvoľňuje psychické napätie, harmonizuje.

Aróma: trpká, svieža, dymová, korenistá.

Upozornenie: nepoužívať v tehotenstve, počas dojčenia, u malých detí a pri epilepsii. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Môže vyvolávať ľahkú eufóriu. Neodporúča sa vodičom pred cestou.

Účel a spôsob použitia éterických olejov: Najznámejším spôsobom využitia éterických olejov je ich inhalácia z aromalampy. Do nádobky s vodou nakvapkáme 3-8 kvapiek éterického oleja alebo zmesi a necháme voľne odparovať. Konkrétne množstvo je závislé na druhu éterického oleja, veľkosti priestoru a jeho vetrateľnosti. Éterické oleje a zmesi možno použiť aj napr. na inhalácie v saune. Používame ich tak, že olej nakvapkáme na kúsok látky, buničiny alebo papiera a necháme odparovať. Éterický olej môžeme nakvapkať do vody a naliať priamo na rozpálené kamene. Okrem inhalácie, éterické oleje a ich zmesi pridávame do kúpeľov, do masážnych olejov, na obklady alebo ich používame na prípravu aromaterapeutickej kozmetiky. Pri tvorbe individuálnych receptúr je potrebné dodržiavať bezpečné dávkovanie.

Original ATOK je česká značka prírodnej aromaterapeutickej kozmetiky. Pri výrobe sú použité špičkové suroviny najvyššej kvality, ktoré zaručujú vysokú účinnosť. Základom Original ATOk receptúr sú kvalitné rastlinné oleje a vzácne éterické oleje.

Produkty sa vyrábajú po obdržaní objednávky a preto sú zákazníkovi doručené úplne čerstvé priamo z laboratória. Nie sú znehodnotené skladovaním. Vysoká čerstvosť = maximálna účinnosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: