Éterický olej Rumanček žltý - Original ATOK

Kód: OATA6020A
Neohodnotené
Značka: Original ATOK
€47,84

Zvoľte variant

Pôsobí protizápalovo, tlmí bolesti, stimuluje trávenie, uľavuje pri nadúvaní a celkovo upokojuje.

Detailné informácie

Obsah: 5 ml
do 7 dní | OATA6020A
€47,84

Podrobný popis

INCI: Ormenis multicaulis oil

Krajina pôvodu: Maroko

Vlastnosti: čistí, dezinfikuje, pôsobí protizápalovo, tlmí bolesti, stimuluje trávenie, uľavuje pri nadúvaní, celkovo upokojuje. Protizápalové a dezinfekčné účinky má nižšie, ako rumanček modrý, pre svoju jemnosť je však uprednostňovaný v starostlivosti o deti a tehotné.

Aróma: sladké, teplé, bylinné.

Účel a spôsob použitia éterických olejov: Najznámejším spôsobom využitia éterických olejov je ich inhalácia z aromalampy. Do nádobky s vodou nakvapkáme 3-8 kvapiek éterického oleja alebo zmesi a necháme voľne odparovať. Konkrétne množstvo je závislé na druhu éterického oleja, veľkosti priestoru a jeho vetrateľnosti. Éterické oleje a zmesi možno použiť aj napr. na inhalácie v saune. Používame ich tak, že olej nakvapkáme na kúsok látky, buničiny alebo papiera a necháme odparovať. Éterický olej môžeme nakvapkať do vody a naliať priamo na rozpálené kamene. Okrem inhalácie, éterické oleje a ich zmesi pridávame do kúpeľov, do masážnych olejov, na obklady alebo ich používame na prípravu aromaterapeutickej kozmetiky. Pri tvorbe individuálnych receptúr je potrebné dodržiavať bezpečné dávkovanie.

Original ATOK je česká značka prírodnej aromaterapeutickej kozmetiky. Pri výrobe sú použité špičkové suroviny najvyššej kvality, ktoré zaručujú vysokú účinnosť. Základom Original ATOk receptúr sú kvalitné rastlinné oleje a vzácne éterické oleje.

Produkty sa vyrábajú po obdržaní objednávky a preto sú zákazníkovi doručené úplne čerstvé priamo z laboratória. Nie sú znehodnotené skladovaním. Vysoká čerstvosť = maximálna účinnosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: