Éterický olej Mäta prieporná - Original ATOK

Neohodnotené
 
 
Posilňuje imunitu, osvedčuje sa pri prechladnutí, podporuje dýchanie a trávenie, uľavuje pri reumatizme, znižuje horúčku, posilňuje nervový systém, pomáha pri hystérii a apatii.
od €7,30
Značka Original ATOK
Kategória Éterické oleje
Zvoľte variant
Éterický olej Mäta prieporná - Original ATOK (Obsah 10 ml) Kód tovaru OATA6042B Obsah: 10 ml 6 - 10 dní €7,30
   
Éterický olej Mäta prieporná - Original ATOK (Obsah 10 ml) Kód tovaru OATA6042C Obsah: 20 ml 6 - 10 dní €12,46
   
 

INCI: Mentha piperita oil

Krajina pôvodu: Japonsko

Vlastnosti: posilňuje imunitu, pôsobí antisepticky, protikŕčovo, osvedčuje sa pri prehriatí i prechladnutí, podporuje dýchanie a trávenie, uľavuje pri reumatizme, znižuje horúčku, tonizuje a posilňuje nervový systém, pomáha pri hystérii a apatii.

Aróma: svieža, výrazná, chladivá.

Upozornenie: nepoužívať v prvom trimestri tehotenstva, počas dojčenia a u malých detí. Môže znižovať účinnosť homeopatík.

Účel a spôsob použitia éterických olejov: Najznámejším spôsobom využitia éterických olejov je ich inhalácia z aromalampy. Do nádobky s vodou nakvapkáme 3-8 kvapiek éterického oleja alebo zmesi a necháme voľne odparovať. Konkrétne množstvo je závislé na druhu éterického oleja, veľkosti priestoru a jeho vetrateľnosti. Éterické oleje a zmesi možno použiť aj napr. na inhalácie v saune. Používame ich tak, že olej nakvapkáme na kúsok látky, buničiny alebo papiera a necháme odparovať. Éterický olej môžeme nakvapkať do vody a naliať priamo na rozpálené kamene. Okrem inhalácie, éterické oleje a ich zmesi pridávame do kúpeľov, do masážnych olejov, na obklady alebo ich používame na prípravu aromaterapeutickej kozmetiky. Pri tvorbe individuálnych receptúr je potrebné dodržiavať bezpečné dávkovanie.

Original ATOK je česká značka prírodnej aromaterapeutickej kozmetiky. Pri výrobe sú použité špičkové suroviny najvyššej kvality, ktoré zaručujú vysokú účinnosť. Základom Original ATOk receptúr sú kvalitné rastlinné oleje a vzácne éterické oleje.

Produkty sa vyrábajú po obdržaní objednávky a preto sú zákazníkovi doručené úplne čerstvé priamo z laboratória. Nie sú znehodnotené skladovaním. Vysoká čerstvosť = maximálna účinnosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.