ER CHEN WAN - SPEV MALEJ ZVONKOHRY

Kód: TCM035
Značka: Lanzhou
€9,39

Zvoľte variant

Čínksa bylinná zmes: Časté zahlienenie u detí, kašeľ.

Detailné informácie

Objem: 200 guľôčok/ 33g
Na sklade | TCM035
€9,39

Podrobný popis

Hlavné zameranie: Časté zahlienenie u detí, kašeľ. Zápal priedušiek s produktívnym kašľom

Literatúra o TCM uvádza: Zmes je predpisovaná v prípadoch kašľa a zahlienenia, vzniknutého po opakovaných infekciách či následkom nevhodnej stravy. Niekedy po záchvatoch kašľa dochádza až ku zvracaniu hlienovitého obsahu. Vykašľaný hlien je belavý a hojný. Časté je tiež nechutenstvo. Zmes je najčastejšie určená na problémy detského veku.

Nezabúdať na diétne opatrenia s obmedzením mliečnych výrobkov a sladkostí. rnAk sú hlieny husté či žlté, je vhodné zmes kombinovať so zmesou VÔŇA BOROVICOVÉHO HÁJA (031), každú zmes po 4 guľôčkach 3x denne.

Dávkovanie: 3x denne 8 guľôčok. Zmes sa podáva do vymiznutia príznakov, k zlepšeniu stavu dochádza počas prvého týždňa. U dlhšie trvajúcich ťažkostí je treba zmes podávať minimálne po dobu troch týždňov.

Výrobca: Lanzhou Taibao Pharmaceutical Factory. Výrobca je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice), oprávňujúceho export do európskych krajín, Austrálie, Japonska.

Bylinné zmesy sú testované na mikrobiologickú nezávadnosť, prítomnosť ťažkých kovov. Vykonáva sa chemická analýza obsahu.

Zdravotné tvrdenie pri tomto produkte nám zakazuje legislatíva EÚ.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: