Dezinfekčný sprej na ruky - Original ATOK

Kód: OATB1197F
Náš tip
Neohodnotené
Značka: Original ATOK
€8,48

Zvoľte variant

Dezinfekčný sprej na ruky s vysokopercentným alkoholom (88,9%) a éterickým olejom klinček. Veľmi účinne pôsobí proti vírusom, baktériám a plesniam. 150ml.

Detailné informácie

Obsah: 150 ml
do 7 dní | OATB1197F
€8,48

Podrobný popis

Dezinfekčný sprej na ruky Original Atok je užitočným pomocníkom pri súčasnej epidémii koronavírusu. Okrem toho je vhodný v každej situácii keď potrebujete mať dezinfikované ruky.

Vysokopercentný alkohol 88,9% výrazne pôsobí proti vírusom, baktériám a plesniam. Klinčekový éterický olej zosiľňuje toto pôsobenie a podporuje dlhodobý efekt dezinfekcie. Glycerín pôsobí zvláčňujúco na pokožku rúk a bráni vysušovaniu. Tento dezinfekčný prípravok oceníte všade tam, kde nemáte po ruke vodu a mydlo.

Dezinfekčná účinnosť:

Neriedený prípravok má pri dobe pôsobenia 5 minút alebo do zaschnutia antivírusové, antibakteriálne a protiplesňové účinky.

Účinky:

Dezinfikuje, pôsobé proti vírusom, baktériám a plesniam.  Podporuje hydratáciu a vláčnosť pokožky.

Účinné látky:

Denaturovaný alkohol, éterický olej klinček, glycerín

Použitie:

Neriedený prípravok nastriekajte na ruky (1-2 dávky z rozprašovača) a dôkladne aspoň 1 minútu roztierajte po celej ploche rúk vrátane, chrbta rúk, ohybov prstov, nechtových lôžok. Prípravok nechajte zaschnúť.

Vôňa:

Korenistá, lekárenská, alkoholová

Upozornenie:

Dráždivý, vysoko horľavý prípravok. Nie je určený na vnútorné použitie: Nepoužívajte na poranenú pokožku a pri kožných problémoch.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: