COLOR COMPACT prací prášok na farebné prádlo - Sodasan

Kód: SOD5070
Náš tip
Neohodnotené
Značka: Sodasan
od €8,68

Zvoľte variant

Prírodný prací prostriedok pre všetky typy vlákien okrem vlny a hodvábu.

Detailné informácie

Obsah: 5 kg
Predaj ukončený | SOD0051
€36,49
Obsah: 1,2 kg
Predaj ukončený | SOD5020
€9,89
Obsah: 1010 g
Predaj ukončený | SOD5070
€8,68

Podrobný popis

Pre jasné a žiarivé farby

Prírodný prací prostriedok vyrobený z rastlinných mydiel. Je šetrný k vašej pokožke, k prádlu aj k životnému prostrediu. Neobsahuje enzýmy, geneticky modifikované suroviny, chemikálie, syntetické parfémy a konzervanty.

Dermatologicky testovaný.

Použitie:  Univerzálny prací prášok pre všetky typy vlákien okrem vlny a hodvábu. Pre použitie pri teplotách od 40 do 95 stupňov Celsia.

S ohľadom na životné prostredie:
Pracou substancou tohoto výrobku je mydlo, ktoré je rýchle a úplne biologicky odbúrateľné. Prevádzka spoločnosti SODASAN je CO2 neutrálna. SODASAN využíva výhradne elektrinu zo zdrojov Greenpeace s nulovým podielom jadrovej energie.

Certifikáty:
Výrobok je certifikovaný spoločnosťou ECOCERT podľa smerníc pre pracie prostriedky, podľa prísnych smerníc Ecogarantie a spoločnostou Vegan Society.

Zloženie: viac než 30% voda, mydlo z rastlinných bio olejov, 15-30% sóda, 5-15% silikáty, iminodisukcinát, polyaspartát, 5% citrát, éterické oleje.

INCI: Sodium Soap, Sodium Carbonate, Silicate, Polyaspartate, Iminodisuccinate, Citrate, Essential Oils, Limonene, Citral, Linalool, Citronellol

Hodnota pH: 10,3 – 10,8

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: