Citronelový odpudzovač hmyzu - CD Vet

Neohodnotené
 
 

Prírodný odpudzovač hmyzu z éterických olejov, vhodný pre šteniatka, mačiatka aj dospelé zvieratá. Chráni spoľahlivo bez chemikálií. Veterinárny prípravok.

od €17,04
Značka CD Vet
Kategória Potreby pre zvieratá
Zvoľte variant
Kód tovaru CDV3378 Objem: 100 ml 3 - 7 dní €17,04
   
Kód tovaru CDV3379 Objem: 500 ml 3 - 7 dní €35,08
   
Kód tovaru CDV33791 Objem: 5000 ml 3 - 7 dní €263,97
   
Kód tovaru CDV33781 Obsah: 1000 ml 3 - 7 dní €60,66
   
 

Prírodný odpudzovač hmyzu z éterických olejov, vhodný pre šteniatka, mačiatka aj dospelé zvieratá. Chráni spoľahlivo bez chemikálií. Veterinárny prípravok.

Ochrana pred parazitmi – cdVet Citronelový odpudzovač hmyzu je čisto prírodný prípravok z éterických olejov, predovšetkým však z citrónového eukalyptu. Vďaka účinným látkam zaisťuje až 6 hodinovú ochranu pred obťažujúcimi vonkajšími parazitmi ako sú komáre, mušky a ovady. Čiastočne taktiež odpudzuje kliešte, blchy a vši.

Univerzálne využitie – Prípravok môžeme používať v prírode, v aute či v byte. Aplikujeme buď samostatne, alebo ako doplnkovú ochranu pri užívaní odpudzovača kliešťov, ktorý sa aplikuje do ušných lalokov a mení tak pach zvieraťa. Odporúča sa ako alternatíva tohto odpudzovača obzvlášť u šteniat a mačiat mladších 12 týždňov a u gravidných sučiek.

Úplne bezpečný – Citronelový odpudzovač hmyzu jednoducho nastriekajte na srsť zvieraťa, prípadne na oblečenie. Prípravok je bezpečný pre šteňatá, mačatá, žriebätá, gravidné a dojčiace zvieracie matky. Neobsahuje žiadne jedy, iné zdraviu škodlivé chemické látky, je aromatický.

Zloženie
Produkt je zložený z čisto prírodných komponentov, ako je voda alebo mastné rastlinné oleje, emulgátor a rastlinné éterické oleje (koncentrované byliny). Obsahuje aktívnu zložku z listov citrónového eukalyptu.

Účinná látka: Citriodiol 100g/l (z oleja eukalyptu citriodora).

Syntetické přidané látky: ŽÁDNÉ
Poznámka: ošetřovací přípravek cdVet Insektweg Plus neobsahuje žádné syntetické látky. Je smícháním zhotoven pouze z čistě přírodních komponentů. Proto nedráždí, nezatěžuje organismus, nezpůsobuje resistence a nemá žádné vedlejší účinky.

Aplikace a doporučené dávkování
Před použitím protřepat.
Tence a rovnoměrně nastříkat srst zvířete.
Jen k zevnímu použití na neporušenou kůži.

Zabránit kontaktu s očima.

Skladovat mimo dosah dětí.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.