Bylinkový Dogfitness cdVet

Kód: CDV3715
Značka: CD Vet
od €21,09

Zvoľte variant

Rokmi osvedčená bylinná zmes pre aktívnych psov, dojčiace sučky a mladé psy v raste. Zásobuje vitamínmi a stopovými prvkami a tiež aminokyselinami.

Detailné informácie

Obsah: 200 g
Momentálne nedostupné | CDV3715
€21,09
Obsah: 600 g
Momentálne nedostupné | CDV3716
€36,01

Podrobný popis

Veterinárny prípravok

Rokmi osvedčená bylinná zmes pre aktívnych psov, dojčiace sučky a mladé psy v raste. Zásobuje vitamínmi a stopovými prvkami a tiež aminokyselinami.

 cdVet Dogfitness je zmes osvedčených bylín so širokým spektrom účinkov (žihľava, breza, ostropestrec mariánsky, púpava) ku prirodzenému doplneniu dennej krmnej dávky. Bohužiaľ krmivársky zákon zakazuje tieto bylinné účinky v súvislosti s krmnými zmesami komunikovať.

Čaj alebo sypké bylinky – Bylinky môžete vmiešať sypké priamo do mäsa alebo konzervy/granúl, ale alternatívne sa dá z Dogfitnessu pripraviť tiež bylinkový čaj.

Kedy podávať – Dogfitness sa osvedčil hlave pre psov aktívnych v športe, pre gravidné a dojčiace sučky, rovnako tak pre mladé psy v raste. Je bohatý na prirodzené minerálne látky a bioflavonoidy, ktoré sú iba vo veľmi kvalitných bylinách. Optimálne zásobenie vitamínmi, stopovými prvkami, aminokyselinami a látkami z vybraných cdVet bylín podporuje fyziologické funkcie orgánov, procesy látkovej výmeny a tým zdravie celého organizmu.

Tip: cdVet Dogfitness v kombinácii s cdVet Micro Minerálom tvorí dobrú bázu pre optimálne zaopatrenie organizmu (obzvlášť pri surovej výžive BARF).

Zloženie
Žihľava dvojdomá, listy brezy, ostropestrec mariánsky vňať, púpava.

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Poznámka: Doplněk výživy cdVet Dogfitness neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, umělé minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Smíchán je pouze z čistě přírodních komponentů.

Analytické složky a obsahy
Hrubý protein 14,3 % • hrubý tuk 3,5 % • hrubá vláknina 17,9 % • hrubý popel 12,1 % • vápník 1,82 % • fosfor 0,32 % • sodík 0,39 %.

Doporučené dávkování
0,5–1 odměrka na 15 kg tělesné hmotnosti 1 x denně vmíchat do krmiva.

cdVet Dogfitness může být připraven také jako čaj pro psy: 1 odměrka na 500 ml vody. 1 odměrka je cca 2,5 g.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: