Brezový olej na celulitídu Weleda

Kód: WEL013
Náš tip
Neohodnotené
Značka: Weleda
€19,68

Zvoľte variant

Brezový olej pomáha predchádzať vzniku celulitídy a výrazne zlepšuje stav pokožky postihnutej celulitídou.

Detailné informácie

Objem: 100 ml
3 - 7 dní | WEL013
€19,68

Podrobný popis

Predchádza vzniku celulitídy, zlepšuje stav pokožky postihnutej celulitídou

Brezový olej na celulitídu Weleda využíva procesy intenzívnej látkovej výmeny v mladom brezovom lístí. V jemných lístkoch vznikajú na jar cenné éterické oleje a účinné látky, ktoré podporujú vylučovanie škodlivín. Prípravok podporuje vytvorenie zdravej rovnováhy pokožky. Účinne predchádza vzniku celulitídy u ľudí, ktorí majú k jej tvorbe dispozície a výrazne zlepšuje stav existujúcej celulitídy a celkový vzhľad pokožky.

Prípravok obsahuje - okrem výťažku z mladého brezového lístia - takisto výťažky z rozmarínu a listnatca tŕnitého, ktoré aktivujú látkovú výmenu v pokožke a hospodárenie s telovými tekutinami.

Dermatologické testy preukázali účinnosť prípravku: po 28 dňoch jeho používania došlo k spevneniu a vyhladeniu pokožky o 21%.

 Zloženie: Olej z marhuľových jadier, jojobový olej, olej z pšeničných klíčkov, zmes prírodných silíc, výťažky z listov brezy, rozmarínu a listnatca tŕnitého

Certifikovaná prírodná kozmetika. Obsahuje iba čisté prírodné suroviny a je nositeľom certifikátu NATRUE - garancia najvyššej kvality čisto prírodnej kozmetiky a BIO kozmetiky.

Netestované na zvieratách, neobsahuje žiadne syntetické konzervačné látky, farbivá, parfumy ani látky na báze minerálnych olejov vyrábaných z ropy.

Nevypĺňajte toto pole:
K Avatar autora 1.6.2017 10:22
V kombinácii s pravidelným cvičením vidím po mesiaci používania výsledky. Koža je pružnejšia, jemnejšia, celulitída postupne mizne, odporúčam :)
Odpovedať
LJ Avatar autora 3.4.2016 19:19
Olej ma po pravidelnom pouzivani viditelne vysledky, pokozka je jemnejsia, hladka a celulitida je redukovana. Kombinujem s peelingovym gelom na sprchovanie a brezovou ocistnou kurou :)
Odpovedať