Micelárna voda s prírodným zložením

Obľúbili ste si čistenie pleti micelárnou vodou ? Vyskúšajte prírodnú micelárnu vodu od Original ATOK.

Okrem všetkých klasických bonusov micelárky má navyše úplne prírodné zloženie s ošetrujúcimi a hydratačnými zložkami. Krásne bylinkovo vonia a pleť je po nej nádherne vyčistená.

FotkyFoto_1026759_XS

V čom spočíva "zázrak" micelárnej vody ?

Je to hlavne o univerzálnosti. V jednom šikovnom prípravku máte naraz odličovač make-upu, pleťové mlieko a pleťovú vodu s ošetrujúcim a hydratačným účinkom.

Micelárna voda obsahuje malé olejové čiastočky, ktoré na seba naväzujú všetky nečistoty pleti ako aj nadbytočnú mastnotu. Prírodná micelárna voda Original ATOK je dvojfázová. Obsahuje dve zložky, ktoré ľahkým pretrepaním fľaštičky premiešate.

Malé množstvo nanesiete na vatový tampón a pleť jemne vyčistíte. Potom stačí už len opláchnuť pleť vodou a použiť váš obľúbený krém.

micelarna voda

Micelárka od Original ATOK obsahuje jemné prírodné saponíny, ktoré pleť dokonale vyčistia. Perfektne premyslený koktail zinku, medi, koloidného striebra, extraktu z hlivy ustricovej a shitake reguluje tvorbu kožného mazu a čistí póry. Zmes ošetrujúcich látok ako harmanček, konope, nechtík, pantenol a kyselina hyalurónová pleť ošetrujú a hydratujú. Čo viac si v jednom prípravku môžete priať ? Vyvážená prírodná receptúra poskytne vašej pleti všetko, čo potrebuje.

Výsledný efekt

Po čistení micelárnou vodou bude vaša pleť dokonale vyčistená, pekne hydratovaná bez pocitu pnutia, či podráždenia. Micelárna voda Original ATOK je vhodná na všetky typy pleti, dokonca aj na pleť citlivú.

Náš tip: Na cesty je micelárna voda hotový zázrak. Nahradí vám niekoľko kozmetických prípravkov a môžete sa na ňu spoľahnúť. Stačí vám zabaliť jednu fľaštičku + obľúbený krém a môžete vyraziť :-)