Aromatická tyčinka - prírodný inhalátor Aromastick Relax

Kód: AS07
Neohodnotené
Značka: Aromasticks
€8,12

Zvoľte variant

Ak sa potrebujete vyrovnať s každodenným stresom, alebo sa len odreagovať na konci dňa, aromatická tyčinka Relax vás krásne uvoľní a pomôže sa upokojiť.

Detailné informácie

Obsah: 1 ks
Predaj ukončený | AS07
€8,12

Podrobný popis

 

Ak sa potrebujete vyrovnať s každodenným stresom, alebo sa len odreagovať na konci dňa, aromatická tyčinka Relax vás krásne uvoľní a pomôže sa upokojiť. Aroma tyčinka Relax je vyrobená namiešaním 100% bio esenciálnych olejov v tej najvyššej kvalite a je zameraná na: vyrovnanosť, vnútorný pokoj a pozitívne myslenie.

Aromatická tyčinka, vyrobená vo Švajčiarsku, je navrhnutá k prenosu všetkých vôní priamo do nosa, na rozdiel od aromatických sprejov, ktoré sa šíria a držia v okolitom vzduchu. Limbický systém v mozgu - riadiaci emócie - je priamo prepojený s čuchovými receptormi v nose a zvýrazňuje tak účinnú filtračnú technológiu v prevedení inhalátorov. Tento výrobok je ľahké nosiť so sebou neustále, čo znamená, že je k dispozícii kdekoľvek a kedykoľvek!

Bezpečné a jednoduché využívanie vlastností éterických olejov. Pomoc z prírody, ktorú môžete mať kedykoľvek pri sebe. Balenie a filtrovanie je patentované. Špeciálny filter vo vnútri trubičky zabraňuje, aby éterické oleje vytiekli. Zároveň umožňuje ich maximálne vdychovanie.

 

Zloženie: 100% bio esenciálne oleje

bio levanduľový olej - prírodný, uvoľňujúci vône. Prieskum ukazuje, že esenciálny olej pozitívne ovplyvňuje nervový systém, čo z levandule robí perfektného pomocníka pre tých, čo majú problémy so spánkom. Ľudia často kvapkajú levanduľový olej na vankúš pre navodenie nerušeného spánku.
bio mandarínkový olej - je často používaný k uvoľneniu nervov a nepokojnej mysle. Mandarínkový olej je najviac známy pre svoje silné sedatívne schopnosti!
bio Vetiver olej - pokojný, zemitý, bio Vetiver olej (tiež Khus olej je z rastliny Chrysopogon zizanioides) napomáha nervovému systému a tiež tým, ktorí majú problém v noci zaspať. Jedna z jeho ďalších mnohých výhod je jeho schopnosť navodiť sexuálnu túžbu.

Použitie: Stačí si len pričuchnúť k tyčinke pri pocitoch stresu, úzkosti a potreby uvoľnenia. Najlepšie každé 2-3 hodiny.

A ako vieme, že to funguje?

Tri štúdie testovali účinnosť aromatického inhalátora a Aromastick Relax.
Jedna štúdia použila 40 účastníkov a testovala, či spôsob aplikácie (inhalácia vs rozstrekovanie esenciami. Olejov po izbe) ovplyvnil celkový stav jedinca. Inhalácia sa nakoniec ukázala byť ďaleko efektívnejšie ako rozstrekovanie po izbe.

Výsledky sú nasledovné:

Inhalátor znížil systolický krvný tlak o 16,5 mmHg, zatiaľ čo izbová vôňa znížila krvný tlak o 5 mmHg.
Inhaláciou produktu sa znížil účastníkov diastolický tlak o 6,6 mmHg, zatiaľ čo rozstrekovanie po izbe znížilo diastolický tlak len o 2,3 mmHg.
Inhalátor znížil srdcovú frekvenciu o 6,6 tepov za minútu, zatiaľ čo pri rozstrekovaní po izbe klesla srdcová frekvencia len o 2,9 tepov za minútu.

Ďalšia štúdia skúmala 20 jedincov na hranici hypertenzie. Zistenie ukázalo, že inhalovanie Aroma tyčinky Relax každé 2-3 hodiny po 30 dní znížilo krvný tlak o 3-5 mmHg - výsledky sa líšili v závislosti od miery psychického stresu.
Jedna štúdia skúmala 90 účastníkov a výsledky potvrdzujú schopnosť Aroma Tyčinky Relax znížiť systolický i diastolický krvný tlak, srdcovú frekvenciu a zlepšiť celkový pocit pohody o 20%.

Zo štúdie vyplýva, že najefektívnejšie antibakteriálne účinky proti kmeňom baktérií:

H.influenzaeATCC 33391,
S. pyogenesATCC 12344,
S. pneumoniaeIP-692,
S. pneumoniaePRC-53)

boli zaznamenané pri vysokých koncentráciách výparov esenciálnych olejov po krátku dobu (preto sú inhalátory tak efektívne).

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: