Aromatická tyčinka - prírodný inhalátor Aromastick Energy

Kód: AS06
Neohodnotené
Značka: Aromasticks
€7,25

Zvoľte variant

Ak cítite nedostatok energie v každodennom živote alebo potrebujete energiu naviac pri športe či inej činnosti, potom je Aromastick Energy tým pravým pomocníkom k úspechu.

Detailné informácie

Obsah: 1 ks
Predaj ukončený | AS06
€7,25

Podrobný popis

Ak cítite nedostatok energie v každodennom živote alebo potrebujete energiu naviac pri športe či inej činnosti, potom je Aromastick Energy tým pravým pomocníkom k úspechu. Aromatická tyčinka Energy vám pomôže dodať a znovu nájsť potrebnú energiu, pocit sily a dodá motiváciu, potrebnú na zvládnutie pracovného dňa, športu, školy, či domácnosti.

Tento prírodný inhalátor by sme charakterizovali následovne: energia, motivácia a sila!

Aromatická tyčinka, vyrobená vo Švajčiarsku, je navrhnutá k prenosu všetkých vôní priamo do nosa, na rozdiel od aromatických sprejov, ktoré sa šíria a držia v okolitom vzduchu. Limbický systém v mozgu - riadiaci emócie - je priamo prepojený s čuchovými receptormi v nose a zvýrazňuje tak účinnú filtračnú technológiu v prevedení inhalátorov. Tento výrobok je ľahké nosiť so sebou neustále, čo znamená, že je k dispozícii kdekoľvek a kedykoľvek!

 

Bezpečné a jednoduché využívanie vlastností éterických olejov. Pomoc z prírody, ktorú môžete mať kedykoľvek pri sebe. Balenie a filtrovanie je patentované. Špeciálny filter vo vnútri trubičky zabraňuje, aby éterické oleje vytiekli. Zároveň umožňuje ich maximálne vdychovanie.

Zloženie: 100% bio esenciálne oleje

bio mätový olej má nespočetné množstvo účinkov, napríklad podporuje nervový systém, čo dodáva pocity bdelosti a energie

bio rozmarínový olej má nespočetné množstvo účinkov, napríklad stimuluje duševnú energiu a je výborným prírodným stimulantom na unavenú myseľ

A ako vieme, že to funguje?

40 účastníkov s vekovým priemerom 36 rokov testovalo Aromatickú tyčinku Energy. Výskum analyzoval efekt inhalátora na hladinu kyslíka v krvi. Výsledky ukázali, že Aromastick Energy zvyšuje okysličenie krvi o 115 sekúnd rýchlejšie ako pri normálnom dýchaní (180 verzus 65). Celkovo inhalátor zlepšuje dýchanie o 1,6%. Väčšie okysličenie krvi pomáha zvýšiť pocit energie, podporuje obranyschopnosť organizmu a zlepšuje svalovú výkonnosť a regeneráciu. Je dôležité zdôrazniť, že každý z účastníkov potvrdil zhodné a podobné výsledky po každom cykle inhalácie. V priloženom fact sheetu (záložka na stiahnutie) nájdete viac infomácií.

Zo štúdie vyplýva, že najefektívnejšie antibakteriálne účinky proti kmeňom baktérií:

H.influenzaeATCC 33391,
S. pyogenesATCC 12344,
S. pneumoniaeIP-692,
S. pneumoniaePRC-53)

boli zaznamenané pri vysokých koncentráciách výparov esenciálnych olejov po krátku dobu (preto sú inhalátory tak efektívne).

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: