Aktívne črevo cdVet

Kód: CDV3323
Neohodnotené
Značka: CD Vet
od €12,81

Zvoľte variant

Prírodný prípravok pre psov s narušeným trávením. Podporuje prirodzenú obnovu črevného systému, správne trávenie a tým aj získanie imunity.

Detailné informácie

Obsah: 100 ml
Momentálne nedostupné | CDV3323
€12,81
Obsah: 250 ml
Momentálne nedostupné | CDV3324
€20,92
Obsah: 500 ml
Momentálne nedostupné | CDV3325
€32,55
Obsah: 1000 ml
Momentálne nedostupné | CDV33231
€56,35
Obsah: 5000 ml
Momentálne nedostupné | CDV33251
€167,57
Obsah: 2500 ml
Momentálne nedostupné | CDV33232
€107,46

Podrobný popis

Veterinárny prípravok

Podporuje kondíciu čreva a zdravú črevnú mikroflóru

cdVet Aktívne črevo (Darm Aktiv) je prírodný doplnok výživy pre psy a mačky z fermentovaných cdVet bylín, ktorý podporuje dobrú kondíciu čriev. Je možné ho podávať pri narušenej črevnej mikroflóre, dobre znášaný je taktiež pri tráviacich problémoch (hnačka, zvracanie).

Dobré baktérie – Pri výrobe cdVet Aktívneho čreva dochádza k procesu prirodzenej fermentácie, behom ktorej sa množia probiotické mikroorganizmy, ktoré produkujú pre nás tak potrebné látky ako sú napr.kyselina mliečna, antioxidanty, enzýmy a vitamíny. Vďaka tejto zmesy hodnotných baktérii mliečneho kvasenia a ďalších látok sa dá regulovať pH hodnota v tráviacom trakte a zároveň prirodzeným spôsobom potláčať množenie patogénnych baktérii.

Rovnováha – Fermentované byliny podporujú rovnováhu črevnej flóry a celú mikrobiologickú situáciu. Tým je podporené fyziologické trávenie a prirodzená imunita. cdVet Aktívne črevo je komplexný produkt, v ktorom sa všetky komponenty vzájomne dopĺňajú.

Najskôr očista čriev – Pri narušení črevnej mikroflóry spojenej s dlhšie trvajúcimi problémami odporúčame najskôr vyčistiť črevá prípravkom cdVet Čistič čriev. Následne po očiste čriev doplníme dobré baktérie doplnkom výživy cdVet Aktívne črevo (rokmi osvedčená kombinácia pre upevnenie zdravia).

Zloženie
Fermentovaná žihľava, fermentovaný tymián, fermentovaná mäta, fermentované oregano, fermentovaný ibiš, fermentovaná echinacea, fermentované semená senovky, fermentovaný rebríček, fermentovaný lipkavec, fermentovaná čakanka

Syntetické přidané látky: ŽÁDNÉ
Žádné umělé vitamíny
Doplněk výživy cdVet Aktivní střevo neobsahuje žádné umělé vitamíny, žádné umělé minerální látky, zádné syntetické konzervanty ani plniva. 

Žádná chemie
cdVet Aktivní střevo je složeno z čistě přírodních látek (žádná chemie).  

Žádné zatížení
Umělé látky v krmivech a v doplňcích výživy organismus zatěžují. Následkem chemické zátěže jsou např. civilizační nemoci.

Doporučené dávkování na jeden den
Kočka a malý pes do 3 kg: 1–2 ml 
Psi 3–15 kg: 2–5 ml 
Psi 15–30 kg: 4–9 ml 
Psi nad 30 kg: 8–20 ml 
Darm Aktiv (Aktivní střevo) přidáváme do krmiva denně po dobu alespoň 4–6 týdnů.

Způsob podávání
Tento tekutý krmný doplněk je zamícháním do krmiva zvířaty většinou bez problému přijímán. U citlivých jedinců jej zamícháme do mletého masa, nebo jej injekční stříkačkou aplikujeme vedle jazyka.

Skladování
Po otevření skladovat v chladničce a spotřebovat nejlépe do šesti až deseti týdnů.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: