O nás

Eshop Bioflora.sk je tu pre vás už 8 rokov.

Ponúkame vám široký sortiment kvalitnej a overenej prírodnej kozmetiky.

Značky, ktoré máme v ponuke sú certifikované ako prírodná kozmetika. Patria medzi najkvalitnejšie na trhu a majú svoju históriu.

Snažíme sa ponúknuť z každej oblasti to najlepšie. Preto u nás nájdete tradičné nemecké značky prírodnej kozmetiky so silným postavením na trhu ako Weleda, Lavera, Logona a Sante.  Veľmi obľúbené značky českej prírodnej kozmetiky ako Saloos, Nobilis Tilia a Original Atok tvoria základ nášho sortimentu. Chceme však dať priestor aj šikovným slovenským výrobcov výbornej prírodnej kozmetiky ako napr. značke Mylo.

Okrem kozmetiky u nás kúpite ak kvalitnú ekodrogériu Sonett, Sodasan A Yellow & Blue. Náš široký sortiment dopĺňa Bachova terapia a značka českých bylinných tinktúr Naděje.

Aby bol pre vás nákup čo najpohodlnejší, máte možnosť vybrať si z niekoľkých druhov dopravy (Slovenská pošta, Kuriér Geiss, Zásielkovňa, Depo) to už od sumy 0,99€.

Dopravu máte zdarma pri nákupe nad 45€.

Naším cieľom sú spokojní zákazníci, ktorí sa k nám radi vracajú. Ďakujem za vašu priazeň!

Bioflora.sk je internetový obchod zameraný na prírodnú a aromoterapeutickú kozmetiku a alternatívnu medicínu. Naším cieľom je ponúknuť Vám kompletný sortiment výrobkov pre zdravý a harmonický život.

Prevádzkovateľom internetového obchodu Bioflora.sk je firma iMFN s.r.o.

Firma iMFN s.r.o. prevádzuje aj špecializované internetové obchody zamerané na predaj produktov alternatívnej medicíny, prírodnej kozmetiky, ekodrogérie a prírodných výživových doplnkov.

Naše špecializované online obchody Vám ponúkajú jednoduchý a bezpečný nákup, spoľahlivé služby a jednotné miesto osobného odberu v administratívnom centre ACK3 na Vranovskej ulici v Bratislave Petržalke.

Navštívte naše online obchody:

www.bioterra.sk

www.bachovekvapky.sk

www.cinska-medicina.sk

www.svetbylin.sk

www.veselypes.sk

 

 

 

kvet zivota

Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.