LL Regeneration

V rokoch okolo 25 - 30, kedy pleť začína ukazovať prvé znaky starnutia sú rozhodujúce. Najdôležitejšia je preventívna starostlivosť, najúčinnejšia je obnova a regenerácia pleti. Vyvinuli sme najlepší technologický a biologický objav – LL REGENERATION sériu s LL Biokomplexom®. Tento patentovaný bioaktívny komplex podporuje prirodzenú regeneráciu pleti, viditeľnú sviežosť a jemnosť.

Podporuje obnovu buniek, spomaľuje starnutie, zlepšuje odolnosť a ochranný mechanizmus pleti, účinne hydratuje pleť a vyhladzuje vrásky. Vrásky sú viditeľne redukované už po 14 dňoch. Výsledkom je svieži, mladší vzhľad. Dlhodobým užívaním redukuje a predchádza výskytu červených žiliek.

Podporuje obnovu buniek
Vyhladzuje vrásky
Hydratuje pleť
Posilňuje odolnosť proti starnutiu kože

Hlavné zložky:

LL Biokomplex *, šalvia, harmanček, aloe vera, echinacea extrakt, ľubovník, vitamín C, farnesol, bisabol, witch hazel extrakt, bambucké maslo, extrakt z lastovičníka **, jojobový, sezamový olej, panthenol.

* Špeciálna kombinácia ingrediencií vyvinutá a testovaná v Borlindských laboratóriách. Dokázaný urýchlený proces bunkovej obnovy. Chráni pleť pred poškodením vonkajších vplyvov. ** Pomáha rozptýliť krvný nahromadenie

Aloe Vera - poskytuje hydratáciu

Vitamín C - stimuluje pokožku k produkcii nového kolagénu

Šalvia a Harmanček - upokojujú podráždené oblasti pleti

Hamamelis - má astringentné a upokojujúce účinky

Ružová voda - posilňuje, má jemný antiseptický efekt

 

Záznamy neboli nájdené...

Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.